Výživové poradenství

Nabízíme služby výživového poradenství, jehož velkou předností je individuální přístup ke každému jednotlivci. Pracujeme s klienty, kteří potřebují pomoci s redukcí váhy nebo naopak s nabráním beztukové  svalové hmoty, nebo jen s vylepšením nekvalitního jídelníčku.

Součástí vstupní konzultace je tělesná analýza, rozbor jídelníčku, seznámení se stravovacími návyky a denním režimem klienta. Na základě zjištěných informací je pak následně klientovi navrženo řešení.

Vstupní analýza, na kterou je třeba se předem objednat, trvá 30-60 minut. Cena konzultace je 100,- Kč, další záleží na dohodnutém výživovém plánu.

Klient se během vzájemné spolupráce naučí správně jíst, seznámí se se zásadami zdravé výživy, může se zapojit do různých akcí probíhajících v rámci našeho centra, připojit se k fit programu a účastnit se wellness pobytů v přírodě.

 

Tělesná analýza aneb jak to funguje

Útrobní tuk, ale i celkový tuk, svalovou hmotu, množství tekutin v těle, množství minerálů v kostech, rychlost metabolizmu a výši biologického věku lze změřit pomocí japonského přístroje Tanita.

Princip tělesné analýzy spočívá v odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu prostřednictvím speciální digitální váhy.

Osoba stojí naboso na elektrodových plochách pro chodidla a jemně tlačí rukama na další elektrody, které jsou uloženy na vysouvacích madlech. Váha poté pošle slabý signál ze všech elektrod skrz celé tělo. Podle odporu tohoto signálu (BIA) lze pak zjistit velmi přesné osobní tělesné dispozice.

Získaná data jsou dále vyhodnocována, a to s cílem nastavit nejvhodnější výživový či tréninkový plán.

Zpět na hlavní stránku