Marie Brožová

 

 

Jmenuji se Marie Brožová a pocházím z Prahy, kde žiji a pracuji. Po vystudování Vysoké školy ekonomické v Praze jsem svůj profesní život zaměřila na téma zdravý životní styl a vše kolem něj. Již 15 let provozuji obchod se zdravou výživou a v posledních několika letech se věnuji specializovanému wellness poradenství. Pomáhám lidem s výživou převážně orientovanou na hubnutí, zlepšení zdravotního stavu, ale také sportovcům nebo lidem se špatnou životosprávou.

Díky vrozené nemoci, velmi těžké formě atopického ekzému, se již dlouhá léta zabývám účinky alternativní medicíny a vlivu stravování na fungování organismu a zdravotního stavu. Za svůj život jsem absolvovala mnoho různorodých kurzů, převážně makrobiotiky a seznámila jsem se s mnoha alternativními léčebnými metodami. Měla jsem možnost vyzkoušet celou řadu produktů zdravé výživy sama na sobě a nejen díky těmto zkušenostem, ale také díky zkušenostem mých klientů, využívám tyto znalosti v praxi.

Od malička aktivně sportuji a sport považuji za nedílnou součást zdravého života. Jsem držitelem licencí na osobního trenéra a fitness instruktora cvičení metodou Pilates. Dvakrát týdně vedu tyto kurzy a pozitivní zkušenosti mých klientů mě přesvědčují o tom, že Pilates je efektivní a stále oblíbenější typ cvičení, které nejen zbaví bolesti zad a naučí správně dýchat, ale také zlepší náladu a zvýší sebevědomí.

Vzhledem k tomu, že zdraví nespočívá jen ve správné stravě a zdravém cvičení, ale záleží hlavně na psychické kondici, snažím se ke svým klientům přistupovat komplexně. Psychické problémy nebo životní starosti mohou bránit správnému hubnutí a bývají často příčinou zdravotních problémů. Kromě osobních pohovorů využívám k řešení problémů i tarotové karty. Výklad karet neslouží k předpovídání budoucnosti, ale je vizuální mapou vědomí. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka.

Pomáhat lidem je moje životní náplň, kterou vnímám jako poslání a ráda bych Vám proto nabídla své služby.

Vaše Marie Brožová

Zpět na hlavní stránku